kurs barmański online

Dlaczego przestałem pisać bloga?

Siemanko Siemanko! Kopę lat! 

Tak dawno nie pisałem, że wypadłem z wprawy i rozpoczynałem pisanie tego maila do Ciebie chyba z trzy razy! Mam nadzieje, że wybaczysz mi, że ostatnio nie podrzucałem żadnych wartościowych treści. Obiecuję poprawę i już się tłumaczę dlaczego nic nie pisałem.

Ale poczekaj jak to maila?
Przecież to artykuł na blogu!

Już tłumaczę o co tutaj kaman, ale zacznijmy od odpowiedzi na pytanie dlaczego przestałem pisać bloga?

Tworzę kurs barmański online

Dokładnie 62 dni temu rozpocząłem nagrywanie kursu online dla barmanów. To bardzo duży projekt. PROJEKT mojego życia!!! Pracę nad kursem rozpocząłem prawie 2 lata temu i cały czas zbierałem materiały. Zdobywałem wiedzę, spisywałem pomysły, tworzyłem agendę i układałem moduły szkoleniowe! Przyszedł w końcu czas na konkrety i działanie!

Ruszyłem z kopyta i wszytko idzie bardzo dobrze. Została utworzona grupa VIP dla pierwszych uczestników kursu online, którzy przechodzą lekcje, testują platformę i mają również realny wpływ na to co będzie znajdować się w lekcjach. Dbam o to by program był dobrze dopasowany i realnie wpływał na rozwój umiejętności uczestników.

Program Akademia Barmana to ogrom wiedzy! 12 modułów szkoleniowych podzielonych na merytoryczne lekcje, ćwiczenia + dodatkowe materiały do pobrania w PDF oraz BONUSY! Ponad 100 lekcji na platformie, do której każdy z uczestników ma dostęp 24/h i może przerabiać kurs w dowolnym czasie.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat kursu barmańskiego napisz na maila kontakt@dariuszowczarek.pl

Wybrałem 1 priorytet 

Kurs barmański online jak wspomniałem jest ogromnym projektem i wielokrotnie się za niego zabierałem ale co chwile wpadały mi do głowy kolejne pomysły więc porzucałem swój priorytet i łapałem kilka srok za ogon.

Postanowiłem, że w końcu trzeba wybrać jedną srokę (czytaj priorytet) i skupić się na działaniu! Dlatego lecimy z tematem na grubo! 

Stworzyłem serię wartościowych postów na Instagram

Dokładnie miesiąc temu postanowiłem w końcu ogarnąć swojego Instagrama. Choć wyglądał on do tej pory bardzo dobrze to jednak brakowało mi spójności i co najważniejsze nie miałem obranej żadnej strategi działania. 

Każdy post o czymś innym i nie wiedziałem jak to połączyć w całość. Teraz jak spojrzysz na całą tablicę to wyleje się na Ciebie ogrom wartości!

POKA! POKA! CHCĘ TO ZOBACZYĆ! 

Robiłem ostatnio podsumowanie miesiąca i nigdy wcześniej na moim profilu nie było jeszcze takiego zaangażowania! 

Widzę jak wiele osób zapisuje posty więc to potwierdzenie, że są one wartościowe  (wierzę, że dla Ciebie również, jeżeli jeszcze mnie nie obserwujesz to nie ładnie czas to zmienić! 🙂

I to chyba tyle! 

Mam nadzieje, że teraz rozumiesz dlaczego tak mało pisałem. 

Ciekawe jest to, że po tym jak się rozpiszę to wychodzi z tego ciekawy temat na artykuł na bloga, na którego też zresztą dawno nic nie pisałem 🙂 

Cytując swoje słowa właśnie to z maila, którego napisałem powstał ciekawy artykuł, który postanowiłem wykorzystać i opublikować. Zauważyłem ostatnio, że uwielbiam pisać. Sprawia mi to ogromną przyjemność i co najważniejsze lubię pisać w taki sposób jakbym z kimś rozmawiał tak jak właśnie teraz.

Jeżeli chodzi o pisanie to uwielbiam luźną formę. To całkowicie mój styl ale wiadomo, że czasami przychodzi wewnętrzny krytyk i mówi: „ej ale kto to będzie czytać. Weź się trochę postaraj to ma się dobrze czytać!”

Co ja na słowa mojego wewnętrznego krytyka?

Jeb się!
Czasami ma być merytorycznie, a czasami ma być luźno. To mój blog i po części forma mojego pamiętnika. Pisałem o tym, że zawsze lubiłem pisać pamiętniki i zakładałem kilka blogów TUTAJ.

ODBLOKOWANIE

Tym wpisem odblokowuje swoją twórczość i w końcu mam odwagę pisać prosto z serca tak jak czuje. Mam mega dużo przemyśleń, refleksji, historii, które chce opisywać więc czas pożegnać perfekcjonizm i wewnętrznego krytyka i po prostu przelewać myśli na papier!

Tak w ogóle to wyznaczyłem sobie cel, żeby w tym roku pojawiło się na blogu 90 artykułów także ten tego czas start! Zobaczymy co z tego wyjdzie 🙂

Daj znać w komentarzu czy chcesz więcej takich luźnych wpisów?
Oczywiście zadbam o to by niosły one za sobą pewną wartość ale najważniejsze żeby były naturalne i autentyczne 🙂

Tyle ode mnie na dziś!

Dzięki za przeczytanie!
#dozobaczeniaprzybarze

Dariusz Owczarek
Flair Bartender

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on pinterest

Zobacz podobne artykuły

Zostaw komentarz

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pobierz za darmo!

Wpisz swój adres e-mail, a wyślę na niego ebook’a, z którego dowiesz się jak przygotować 25 najpopularniejszych koktajli na świecie! „Must have każdego barmana!”